Naše referencie

Počítadlo

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes29
mod_vvisit_counterVčera38
mod_vvisit_counterTento týždeň141
mod_vvisit_counterMinulý týždeň270
mod_vvisit_counterTento mesiac834
mod_vvisit_counterMinulý mesiac1000
mod_vvisit_counterCelkom185174
Máme online 2 hostí 
350.jpg
Často kladené otázky
Tlačiť E-mail

Aká je záručná doba?
V zmysle Obchodného zákonníka 513/1991 Zb.,§ 429 a jeho novelizácii. Záruka na samotný materiál je garantovaná v podstatnej miere chemickým zložením plechu t.j. 99.6% obsahom hliníka, ďalej našou už 18 ročnou výrobno - predajnou praxou, keď krytina spoľahlivo slúži vo všetkých 79. okresoch Slovenska. Kvalita je doložená i osvedčením o vhodnosti poskytnutým laboratóriami ZSNP- hlinikárne Žiar nad Hronom.


Potrebujem k dovozu príves ?
Pre názornosť: 100m2 váži 100kg a priestorovo je to kopa výliskov zložených na sebe nakoľko sú stohovateľné , o rozmere 75x44cm a do výšky cca 30cm. Takže posúdenie necháme na Vás , závisí od množstva krytiny a typu auta.


Koľko mi bude trvať cesta k Vám?
Stačí ak si v kapitole „Mapa-kde sme“ na našej stránke kliknete na modrú značku (v tvare slzy). Ponúknu sa Vám  postupy na určenie miesta , resp. vyhľadania trasy. Po zadaní mesta budete informovaní o trase , dobe trvania cesty a počtu km.


Ako si mám objednať?
Objednávky prijímame E-mailom, faxom, telefonicky, prípadne osobne. Je potrebné uviesť typ krytiny, množstvo, doplnkové diely, adresu a telefonický kontakt. Pri objednávaní je potrebné rátať s tým, že v čase sezóny sa stáva, že množstvo objednávok sa nám nahromadí a nestihneme zákazníkov vybavovať priebežne. Preto doporučujeme využiť objednanie mimo sezóny, alebo objednať si tovar s časovým predstihom pred plánovaným termínom pokrývania.

Je to cena s prekrytiami ?

Áno cena za meter štvorcový je prerátaná aj s prekrytím jednotlivých dielov.

Posledná úprava Utorok, 17 Apríl 2018 22:19
 
Máme na čom stavať už 27 rokov.
Reklamný prúžok
Copyright © 2010 Juraj Medek - JURAL, Výroba a predaj strešnej krytiny. Všetky práva vyhradené. Všetky práva na výrobok sú chránené Úradom priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky, č.reg. 4911
 
Zloženie plechu

Naše priestory

priestor1.jpg

Hľadanie